Вести

Југовић савладао Пролетер и освојио Куп Војводине

Рукометни клуб Југовић из Каћа освојио је трофеј намењен победнику Купа Војводине, након што је савладао РК Пролетер из Зрењанина у врло узбудљивој и неизвесној утакмици.  Победник је одлучен само неколико секунди пред крај меча поготком Здравка Драгољевића 26:25 (14:14),… Прочитај више »Југовић савладао Пролетер и освојио Куп Војводине

РК ПЕТРОВАРАДИН ОСВАЈАЧ КУПА ВОЈВОДИНЕ

Рукометашице Петроварадина освојиле су титулу победника Купа Војводине, победивши у узбудљивој утакмици са пуно преокрета екипу из Панчева. РК Петроварадин је уписао своје име на листу освајача Купа Војводине, што представља историјски успех и уједно је на најбољи начин крунисана… Прочитај више »РК ПЕТРОВАРАДИН ОСВАЈАЧ КУПА ВОЈВОДИНЕ

Финале Купа Војводине у Петроварадину

У недељу 20.12.2020. год са почетком у 19:30 часова, у СЦ Петроварадин биће одиграно финале Купа Војводине за жене. Историјска привилегија и шанса за клуб из Петровардина који има традицију, могућност и велику жељу да ову годину крунише највећим клупским… Прочитај више »Финале Купа Војводине у Петроварадину

In memoriam Милош Бјељац

In memoriam Милош Бјељац (29.10.1981. – 13.11.2020)Са великом тугом у срцу јављамо да је данас престало да куца срце једног од нас, породичног човека, спортисте и великог друга, Милоша Бјељца. Стопама оца и стрица, Милош је играо рукомет у Бачком… Прочитај више »In memoriam Милош Бјељац

У походу на историјски успех

Рукомет се полако враћа у спортске дворане и на корак од почетка такмичарског дела сезоне 2020/2021, РК Петроварадин и ЗРК Срем играју прву бараж утакмицу за попуну Супер Б рукометне лиге Србије.Са почетком у 19 часова, омогућен је и live… Прочитај више »У походу на историјски успех

Представници ГРС НС и РСВ посетили РК Петроварадин

На позив представника клуба, представници РСВ и ГРС НС, као и председник МЗ Петроварадин, посетили су јуче РК Петроварадин. Делегацију РСВ чинили су члан УО РСВ, Ђорђе Сокић, и генерални секретар, Слободан Вишекруна, док је ГРС НС представљала Ања Пантић,… Прочитај више »Представници ГРС НС и РСВ посетили РК Петроварадин

Школа рукомета за дечаке и девоjчице

РК Петроварадин организује упис у школу рукомета за дечаке и девојчице основношколског узраста. Будућим рукометашицама и рукометашима обезбеђен је стручан рад уз дипломиране тренере рукомета, као и сви други услови за квалитетно тренирање и усавршавање. Сви заинтересовани могу се јавити… Прочитај више »Школа рукомета за дечаке и девоjчице

Растимо- Трофеј града Новог Сада

У организацији РК “Растимо” одржан је још један јединствени и незабораван фестивал младих рукометаша, Међународни турнир ” РАСТИМО – ТРОФЕЈ ГРАДА НОВОГ САДА”. Турнир који је на првом месту био рукометни фестивал, био је и фестивал младости, дружења и радости… Прочитај више »Растимо- Трофеј града Новог Сада